Ludzie

Fotografia portretowa

Wykonam dla ciebie zdjęcia, które świetnie sprawdzą się w budowaniu wizerunku twojej marki osobistej lub firmy – na stronie internetowej,  na kanałach społecznościowych lub w kampaniach reklamowych. Atrakcyjna wizualnie i estetyczna sesja zdjęciowa umocni twój wizerunek eksperta w swojej dziedzinie, pokaże, że jesteś rzetelna oraz przyczyni się do zwiększenia zaufania twoich klientów. W efekcie, zintensyfikuje ich zainteresowanie produktem lub usługą, co przełoży się na zakup u ciebie.  

Planujesz zmienić swoje zdjęcie profilowe w prywatnych kanałach społecznościowych lub chcesz zrobić sobie zdjęcia na pamiątkę? Indywidualna sesja zdjęciowa jest właśnie dla ciebie. To także świetny pomysł na prezent. Możesz podarować drugiej osobie spersonalizowany voucher na zdjęcia w studio lub w plenerze. 

Czego potrzebujesz?

CZEGO POTRZEBUJESZ?

Doprecyzowanie potrzeb to gwarancja otrzymania najlepszych efektów.

Sesja biznesowa to formalne zdjęcia, wykonane zwykle na gładkim tle. Takie zdjęcia bardzo często stają się wizytówką na LinkedIn.

Sesja wizerunkowa to mniej formalne kadry, prezentujące ciebie oraz wykonywaną profesję. Przydatne mogą okazać się atrybuty twojej pracy. Jest wiele odpowiednich lokalizacji pod tego typu fotografię — studio fotograficzne z ciekawymi przestrzeniami, twoje biuro, kawiarnia, park lub hol biurowca. Zdjęcia idealnie sprawdzą się na stronie internetowej, czy jako content na social media.

Sesje indywidualne to zdjęcia do prywatnego użytku. Ty zdecyduj, jaki charakter przyjmie sesja i gdzie się odbędzie. Potrzebujesz nowe zdjęcie profilowe? A może chcesz sprawić sobie lub komuś prezent w formie vouchera na sesję?

Możliwości jest wiele. Którą wybierasz?

Dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zastanawiasz się, jak dokładnie wygląda przebieg współpracy i jak się przygotować do sesji?