Współpraca

WSPÓŁPRACA

Sukcesem każdej współpracy przy sesji zdjęciowej jest dobra komunikacja na każdym etapie produkcji. Estetyczne zdjęcia, które pomogą ci w rozwoju twojego biznesu lub marki osobistej to tworzą się w jeden dzień zdjęciowy.

To proces, który rozpoczyna się już kilka dni lub tygodni przed sesją. Poznajemy się, omawiamy koncepcję, robimy zdjęcia, selekcjonujemy, następnie ja zajmuję się postprodukcją… i przesyłam gotowy materiał. 

 

Interiorsy
Interiorsy
Marta Iglewska
Czytaj więcej
Mieliśmy z Agnieszką bardzo profesjonalną sesję zdjęciową, Aga jest osobą bardzo miłą przyjemną i kontaktową a przede wszystkim bardzo profesjonalna w tym co robi. Byliśmy zachwyceni efektem jaki wspólnie uzyskaliśmy. Zdecydowanie polecamy.
Handoo
Handoo
Ewa Zawadzka
Czytaj więcej
Agnieszka podczas sesji wprowadza świetną atmosferę, czułam się bardzo zaopiekowana i dowartościowana. Zdjęcia wyszły piękne i przy tym bardzo naturalne, a na tym bardzo mi zależało. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej sesji biznesowej. Polecam serdecznie!
Zai Studio
Zai Studio
Klaudia Kwiatkowska-Wawruch
Czytaj więcej
Świetna jakość zdjęć, dopasowanie pod klienta i zawsze na czas! współpracuję od lat i tak zostanie. Polecam.
Natviol
Natviol
Wiktor Grejber
Czytaj więcej
Aga to profesjonalistka! Sesja biznesowa wyszła rewelacyjnie. Super klimat, świetne zdjęcia. Polecam! 😉
Benita Kupis
Benita Kupis
Czytaj więcej
Z całego serca polecam! Cudowna atmosfera podczas sesji! Pani Agnieszka z pewnością zapewnia profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta. Z przyjemnością powrócę do współpracy z Panią Agnieszką.
Poprzedni
Następny
Przygotowanie

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?

Odpowiednie przygotowanie to podstawa! Warto pamiętać o kilku istotnych elementach, które sprawią, że sesja zdjęciowa przyniesie pożądane efekty! 

Etapy współpracy

Etapy współpracy

Każda współpraca z klientem wygląda inaczej ze względu na specyfikę zdjęć, potrzeby czy ideę sesji, jednak schemat działania zawsze pozostaje ten sam. 

Twoje potrzeby

Zdjęcia dostosowujemy do twoich potrzeb, więc na początku chętnie dowiem się, czym się zajmujesz i w jakim celu potrzebujesz zdjęć.

Lokalizacja

W zależności od rodzaju sesji, wspólnie wybieramy najlepsze miejsce na zdjęcia. Może to być profesjonalne studio fotograficzne z pasującą aranżacją przestrzeni do koncepcji. Może to być również twoje biuro lub inne miejsce, w którym pracujesz i lubisz spędzać czas.  A może zdjęcia w plenerze? Możliwości jest wiele. Wszystko zależy od wcześniej ustalonych potrzeb.

Rezerwacja daty

Rezerwujemy pasujący termin , dostosowując go do dostępności wcześniej wybranej lokalizacji zdjęć.

Koncepcja

Masz już swoje inspiracje, a nawet konkretne kadry, które cię interesują? Potrzebujesz poziomych zdjęć na stronę www? A może na zdjęciach chcesz uwzględnić jakieś konkretne przedmioty? Wszystko omawiamy i wspólnie tworzymy koncepcję sesji.

Sesja zdjęciowa

Spotykamy się na miejscu i robimy sesję! Będziemy na bieżąco konsultować zrobione kadry. Sesja zdjęciowa trwa zwykle od jednej do trzech godzin. 

Selekcja zdjęć i postprodukcja

W ciągu 3 dni od sesji zdjęciowej przesyłam podgląd surowych zdjęć, w celu wybrania kadrów do dalszej postprodukcji. Po około 10 dniach od finalnego wyboru zdjeć, otrzymujesz gotowy materiał. Konsultujemy efekty i jeśli trzeba, wprowadzam ewentualne poprawki.