Faq

FAQ

Ile trwa sesja?

W zależności do pakietu oraz ilości zdjęć, które finalnie potrzebujesz, sesja może trwać 1-3 godziny. W przypadku większej ilości fotografowanych osób, czas ten ustalany jest indywidualnie.

W jakim mieście można zrealizować sesję?

Pracuję głównie na terenie Warszawy i okolic, a także w województwie łodzkim. Interesuje Cię sesja w innym mieście? Nie ma problemu, napisz do mnie na adres biuro@agnieszkaszustorowska.pl

Na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie 🙂

 

Gdzie możemy zrealizować sesję?

Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami, zaproponuję kilka różnych lokalizacji, które wspólnie omówimy. Może to być studio fotograficzne z eleganckim lub minimalistycznym wnętrzem, przestrzeń, w której pracujesz, nowoczesna architektura lub plener. Możliwości jest wiele!

Co w sytuacji, kiedy nie potrafię pozować do zdjęć?

Bez obaw, na sesji zawsze powtarzam, że najlepsze zdjęcia wychodzą wtedy, kiedy nie pozujesz! Zdjęcia wykonuję na tzw. podglądzie, a więc na bieżąco widzisz zdjęcia na ekranie komputera. To pozwala monitorować sytuację. Ponadto, w trakcie sesji panuje luźna, przyjazna atmosfera, która pomaga w rozładowaniu napięcia.

Jakie ubrania zabrać ze sobą na sesję?

Przygotuj kilka pełnych stylizacji w różnych stylach – biznesową, elegancką, nieformalną, codzienną, służbową. Warto mieć ze sobą również różne akcesoria (buty, biżuterię). Najlepiej sprawdzą się jasne kolory, gładkie faktury. 

A co z makijażem i włosami?

Pamiętaj o tym, że fotografia ma prezentować przede wszystkim Twój autentyczny i przyjazny dla Klientów wizerunek. Delikatny makijaż podkreśli atuty, nie zwracając zbyt mocno uwagi. Włosy powinny być czyste i zadbane. Zawsze możesz skorzystać z usług makijażystki, która zadba również o Twoje włosy. 

Ile otrzymam zdjęć?

Zarówno w przypadku fotografii ludzi, jak i fotografii wnętrz przewiduję pakiety zdjęciowe. Pełną ofertę wraz z pakietami i cenami przesyłam drogą mailową. 

Jak mogę zarezerwować termin na sesję?

Napisz do mnie na adres biuro@agnieszkaszustorowska.pl. Omówimy Twoje potrzeby i wybierzemy wspólny termin.